Podijeli objavu

16. siječnja 2016.g. Gradsko izborno povjerenstvo za izbor članova Vijeća mjesnih odbora na području Grada Svetog Ivana Zeline, utvdilo je i prihvatilo sljedeće
KANDIDACIJSKE LISTE ZA IZBOR ČLANOVA VIJEĆA MJESNOG ODBORA:

1. DONJE OREŠJE
NOSITELJ LISTE: IVAN PETELJAK
1. IVAN PETELJAK; M; rođ. 18.05.1963; DONJE OREŠJE, ULICA BANOVCI 4
2. DRAŽEN MIKLEČIĆ; M; rođ. 15.12.1971; DONJE OREŠJE, ULICA KIRINIĆI 3
3. GORAN KRALJ; M; rođ. 29.03.1973; DONJE OREŠJE, BISTRIČKA ULICA 85
4. JOSIP MAJTA; M; rođ. 03.02.1988; DONJE OREŠJE, ULICA KRALJI 3
5. STJEPAN KRALJ; M; rođ. 01.03.1963; DONJE OREŠJE, ULICA KRALJI 11
6. IVICA DRAGIJA; M; rođ. 20.05.1985; DONJE OREŠJE, ULICA DRAGIJEV JAREK 20
7. DAVOR SEVER; M; rođ. 10.09.1973; DONJE OREŠJE, BISTRIČKA ULICA 24

2. DONJE PSARJEVO
NOSITELJ LISTE: NENAD PIVARIĆ
1. NENAD PIVARIĆ; M; rođ. 24.11.1971; DONJE PSARJEVO, DONJE PSARJEVO 89
2. MARTINA PIVARIĆ; Ž; rođ. 24.08.1983; DONJE PSARJEVO, DONJE PSARJEVO 89
3. ŽELJKO KRAMARIĆ; M; rođ. 13.07.1973; DONJE PSARJEVO, DONJE PSARJEVO 1/G
4. STJEPAN KAVIĆ; M; rođ. 25.11.1982; DONJE PSARJEVO, DONJE PSARJEVO 14
5. IVICA ŠKRLEC; M; rođ. 15.11.1985; DONJE PSARJEVO, DONJE PSARJEVO 8/A

3. GORNJE PSARJEVO
NOSITELJ LISTE: IGOR STRELAR
1. IGOR STRELAR; M; rođ. 03.03.1975; GORNJE PSARJEVO, GORNJE PSARJEVO 32/C
2. MARIJAN ČUBEK; M; rođ. 27.03.1981; VELIKA GORA, VELIKA GORA 43
3. DRAGUTIN KRLJAN; M; rođ. 10.05.1958; GORNJE PSARJEVO, GORNJE PSARJEVO 2/C
4. JASMINKA PURGAR; Ž; rođ. 07.08.1975; GORNJE PSARJEVO, GORNJE PSARJEVO 100/A
5. IGOR PECAK; M; rođ. 23.11.1987; GORNJE PSARJEVO, GORNJE PSARJEVO 99/B
6. IRENA PECAK; Ž; rođ. 03.04.1970; GORNJE PSARJEVO, GORNJE PSARJEVO 99
7. MARIO DANANIĆ; M; rođ. 11.07.1987; VELIKA GORA, VELIKA GORA 50

4. KREČAVES
NOSITELJ LISTE: DUBRAVKO STJEPAN POSUDA
1. DUBRAVKO STJEPAN POSUDA; M; rođ. 08.11.1976; KREČAVES, KREČAVES 66
2. MARINA POSUDA; Ž; rođ. 25.09.1976; KREČAVES, KREČAVES 66
3. KRISTIJAN ŠTEFANEC; M; rođ. 14.04.1974; KREČAVES, KREČAVES 20/C
4. RENATA ŠTEFANEC; Ž; rođ. 13.02.1977; KREČAVES, KREČAVES 20/C
5. JASNA VRŠČAK; Ž; rođ. 26.11.1970; KREČAVES, KREČAVES 14

5. ŠULINEC
NOSITELJ LISTE: ZDRAVKO KOŽIĆ
1. ZDRAVKO KOŽIĆ; M; rođ. 19.10.1958; ŠULINEC, ŠULINEC 4
2. BOŽIDAR HRUPEC; M; rođ. 23.12.1962; ŠULINEC, ŠULINEC 62
3. IVAN POSAVEC; M; rođ. 29.09.1961; ŠULINEC, ŠULINEC 26/B
4. DRAŽEN PODVOREC; M; rođ. 31.05.1986; ŠULINEC, ŠULINEC 57
5. IVAN PETAK; M; rođ. 13.07.1954; ŠULINEC, ŠULINEC 21

6. SVETA HELENA
NOSITELJ LISTE: ZORAN HEZONJA
1. ZORAN HEZONJA; M; rođ. 04.03.1987; SVETA HELENA, SVETA HELENA 116/A
2. IVICA STUPAR; M; rođ. 02.11.1961; BREZOVEC ZELINSKI, BREZOVEC ZELINSKI 33/B
3. KRUNOSLAV ŠEB; M; rođ. 14.09.1976; SVETA HELENA, SVETA HELENA 99
4. DARKO HEZONJA; M; rođ. 02.01.1968; SVETA HELENA, SVETA HELENA 116/A
5. VLADO KUŠEK; M; rođ. 25.06.1964; BREZOVEC ZELINSKI, BREZOVEC ZELINSKI 32
6. IVAN KATANEC; M; rođ. 21.01.1987; SVETA HELENA, SVETA HELENA 2
7. DEJAN ČOLIG; M; rođ. 30.12.1977; SVETA HELENA, SVETA HELENA 141

7. SVETI IVAN ZELINA
NOSITELJ LISTE: MLADEN CRNEKOVIĆ
1. MLADEN CRNEKOVIĆ; M; rođ. 11.09.1965; SVETI IVAN ZELINA, ULICA IVANA ŽIGROVIĆA-PRETOČKO 18
2. KRISTIJAN MARENŠČAK; M; rođ. 21.05.1994; SVETI IVAN ZELINA, ZAGREBAČKA ULICA 72
3. STJEPAN ZEREC; M; rođ. 07.07.1945; BREG MOKRIČKI, BREG MOKRIČKI 11
4. IVICA KAMENARIĆ; M; rođ. 08.07.1969; SVETI IVAN ZELINA, ULICA MATIJE GUPCA 40/A
5. MIHAEL KOPUN; M; rođ. 28.06.1975; SVETI IVAN ZELINA, VATROGASNA ULICA 25/F
6. GORDANA GLAVAŠ; Ž; rođ. 15.07.1962; SVETI IVAN ZELINA, ZAGREBAČKA ULICA 9
7. NIKOLA DUKARIĆ; M; rođ. 12.03.1988; SVETI IVAN ZELINA, ULICA ZGLAVNIK 1
8. ANA IVANEK; Ž; rođ. 01.03.1950; SVETI IVAN ZELINA, ZAGREBAČKA ULICA 9
9. VIŠNJA OVČAR; Ž; rođ. 11.07.1969; SVETI IVAN ZELINA, ULICA IVANA ŽIGROVIĆA-PRETOČKO 53
10. ZDRAVKO NOVAKOVIĆ; M; rođ. 31.07.1965; BREG MOKRIČKI, BREG MOKRIČKI 8
11. ANTONIJO STOJANOVIĆ; M; rođ. 17.08.1989; SVETI IVAN ZELINA, SAJMIŠNA ULICA 2/B

8. ZADRKOVEC
NOSITELJ LISTE: STJEPAN ŠILINIĆ
1. STJEPAN ŠILINIĆ; M; rođ. 22.12.1977; ŠURDOVEC, ŠURDOVEC 15
2. GORAN GAŠPARIĆ; M; rođ. 28.01.1979; ŠURDOVEC, ŠURDOVEC 18
3. ERVIN PRUGOVEČKI; M; rođ. 24.10.1974; ZADRKOVEC, ZADRKOVEC 12
4. KARLO ŠILINIĆ; M; rođ. 22.02.1995; ŠURDOVEC, ŠURDOVEC 15
5. STJEPAN PREVAREK; M; rođ. 30.06.1952; ŠURDOVEC, ŠURDOVEC 1/B

9. ŽITOMIR
NOSITELJ LISTE: IVICA OZIMEC
1. IVICA OZIMEC; M; rođ. 26.11.1983; ŽITOMIR, ŽITOMIR 14/A
2. TOMISLAV MAČKOVIĆ; M; rođ. 15.01.1988; ŽITOMIR, ŽITOMIR 64
3. MARIO PRUGOVEČKI; M; rođ. 24.11.1992; ŽITOMIR, ŽITOMIR 14
4. MILENA OZIMEC; Ž; rođ. 26.09.1984; ŽITOMIR, ŽITOMIR 14/B
5. SILVIJA PRUGOVEČKI; Ž; rođ. 23.07.1986; ŽITOMIR, ŽITOMIR 22

Kompletne kandidacijske i zbirne liste možete preuzeti OVDJE